Emmanuel Badu Fetö’cü mü?

Eey Badu sen kimsin ya?  Nesin, necisin, nerden gelir nereye gidersin diyenlerden misiniz? 


Uzun bir süredir Bursaspor’a transfer olmaya çalışan(!) Emmanuel Badu, Fetö’cü mü?  
Emmanuel Agyemang Badu‘nun Fetocu olabileceğine dair çok ciddi veriler var.  

1) 15 Temmuz 2016’dan Sonra Değerinin  Düşmeye Başlaması.  

Bu bir şaka değil. Grafikten görüldüğü gibi 15 Temmuz 2016 tarihinden itibaren değeri düşüyor. Hain darbe girişimin olumsuz sonuçlanacağını gördükten sonra psikolojisi mi bozuldu? Bu durum dolayısıyla futbola kendini veremediği gelen yorumlar arasında bulunuyor.  
Emmanuel Badu’nun piyasa değeri

2) 7+8 = 15  

 Temel matematik eğitimi almış herkesin yapabileceği bir işlem gibi duran bu sayıların ardında bir şifre mi var? 15 Temmuz darbe girişiminin olacağını biliyor muydu? Udinese’de oynayan Badu 8 numaralı formayı giyiyor. Gana milli takımında ise tahmin ettiğiniz gibi 7.. 
7 numaralı formasıyla Badu3) Neden Türkiye?  

Yaşı, fiziği, tekniği itibariyle üst düzey liglerde rahatlıkla mücadele edebilecek olmasına rağmen neden Türkiye’ye gelmek istiyor? Bu fikrinin altında yatan sebepler ne? Zor durumda olarak gördüğü kardeşlerine yardım mı etmek istiyor?  

4) Profili Neden kapalı?  

Bir futbolcunun profili neden kapalı olabilir? Arkadaşlar kimsenin özel hayatına karışmak gibi bir düşüncemiz elbette bulunmuyor.
Hayır sanki 200 kişilik eş dost çevresiyle takipleşiyor. 56 bin takipçisi var. Takipçilerini tek tek onaylıyorsa bunun sebebi ne? Gizli bir Bylock mu var altında? Nerde görülmüş böyle saçma bir durum?  
Yoksa yaptığı paylaşımları mı gizliyor?  

Emmanuel Agyeman Badu’nun instagram profili

5) Gana’daki Türk Okulları 


Bildiğiniz gibi Badu Gana’lı bir futbolcu. Gana’da bulunan Türk okulları hakkında ne düşünüyor? Eğer Türkiye’ye gelirse ilk yapması gereken bu konudaki fikirlerini beyan etmesidir. Eğer kötülerse fetocudur. Çünkü, kriptodur. Kendini gizliyordur. Olumlu açıklamaları olursa zaten sorgulamaya bile gerek yok. Yeşil sahalardan direkt olarak polis eşliğinde alınmalı mıdır? Soruyu duymamış gibi yaparsa uzun bir süre ajanlarımız tarafından takip edilmeli. Telefonları dinlenip, sosyal medya hesaplarının  hacklenmesi gerekmektedir.  

Yani, ben yine de bir Bursasporlu olarak gelmiyor diye arkasından konuşuyormuş gibi olup günahını almayım.  
Ama derin anlamlar barındıran bu özel durumlar sizce de rastgele gerçekleşmiş olabilir mi? Sizce de Feto’cu mu? Yoksa eli yüzü düzgün bir Müslüman kardeşimiz mi? Fikirlerinizi paylaşmaktan çekinmeyin. Çekinmeyin ki hapishanelerde yazılan şarkılar, türküler, şiirler ve kitaplar yazılabilsin! 

Kaynak : fotoğraf ve Badu hakkındaki bilgileri transfermarkt sitesinden inceleyebilirsiniz. Üzerlerinde herhangi bir oynama yoktur. Yazı ise benimle beynim arasında bir yerlerde ulaşılabilir durumda.
  Emmanuel Badu Bursa’ya mı yakın?  Yoksa Feto’ya  Alah bilir. Bize düşmez. Takip edeni takip ederim diyerek bitirmeli. Yazı bitti.
        
                                         

“Emmanuel Badu Fetö’cü mü?” için 2 yorum

  1. Sıkı yazıymış. Yaratıcılığına hayran kaldım, bir gün olur da yolun Cihangir'e düşerse, Kardeşler kebap & cafe salonunda oturuyor olurum, sol köşede ki sondan 2. masada. Adım garavel, bul beni.

  2. Övüş stilinizi beğendim. Sizin gibi değerli insanları hayran bırakabilmek beni bu yola daha çok itiyor. Canınız ne zaman sıkılırsa övüşebiliriz. Karşılıklı övüşmelere bayılıyorum. Ama Cihangir'e yolum düşmez. Arif V 216'da görüşürüz umarım. Arada bir girip bakmayı unutmayın tabi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir