Kısaca Sipsi.net

Burada paylaştığım yazılar, videolar vb. her şey kendi fikirlerim doğrultusundadır. %100 doğruluk içermez. Kişinin bakışına göre doğru/yanlış gelebilir. İnternetteki gereksiz yorumlardan haberdar biri olarak bunu buraya açık bir şekilde yazmayı doğru buluyorum. Buralar hep yazı dolacak…  
Kolanın üzerindeki soğuk içiniz yazısı kadar gerekli bir açıklama olduğuna eminim. Gereksiz gibi görünen bu uyarıyı dikkate almanızı istiyorum. Soğuk içiniz yazısı bile oraya boşa yazılmamıştır. Yılmaz Erdoğan’ın da uyarı yazılarının saçmalığı üzerine dediği gibi birilerinin bu dangalaklığı yapmış olması lazım. Dünyada 3 kişi dahi kalsa o yazı gerekli.
sipsi hakkındaki sorulara cevap
Sipsi Hakkındaki sorulara cevap

Sen Burada Napıyorsun/Napacaksın Lan Değişik 

 Kendimi deniyorum. Yazı üzerine denemeler yapıyorum. Bildiğim ve insanlara faydalı olabilecek şeyleri paylaşmayı deniyorum.  Sizlerden de bir beklentim yok. Ama benden bir beklentiniz varsa yardımcı olabileceğim konularda olurum. Kafam esince günlük tutuyorum. Kafam esince rehber gibi tanıtıcı yazılar giriyorum. Ağbiii, nasıl yaptın ya diye yöneltilen soruların cevaplarını birkaç kişiyle değil, hepinize sunmayı deneyeceğim. Genellikle deneme yanılma yoluyla ulaştığım şeylerden bahsediyorum. Bazen goygoy yapıyorum. Bazen troll oluyorum. Bazen duygusal, bazen hırslı, bazen aksi ve huysuz. Sadece dünyadaki bir insanın kafasından geçenlerin bir kısmını okuyabilirsiniz. Tekrar  belirtmekte fayda görüyorum. Çok da şe yapmayın arkadaşlar:)  
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir