“Deniz Çakmak İle Yarından İtibaren Başlıyorum” Programı

Bugün 23 Ekim Pazartesi. “Deniz Çakmak İle Yarından İtibaren Başlıyorumprogramı hayatın değişik yerlerinde genellikle gösterimdeydi. Yapmanız gerektiğini düşündüğünüz işlerinize yarından itibaren başlıyorsunuz değil mi? Daima yarından itibaren başlanan işlere artık başlamalıyız. Bu düzen yıkılmalı, bu düzeni benden başkası yıkamaz diyerek bir adım atmalıyız belki. 

 Bugünden itibaren belli bir süre boyunca her gün buraya yazacağım. Gerek geçmişte tuttuğum notları tarihleriyle birlikte paylaşacağım, gerekse fikirlerimden bahsedeceğim. Bunları denerken vakit buldukça gündeme de değinebilirim. Konunun ana fikri şu: Düzenli bir şekilde yazacağım. Bunu en yoğun olduğum dönemde dahi yapacağım. (Özel durumlar dışında) Çünkü, yarıda kalmışlık hissi beni üzüyor.  
Her gün burada yeni yazılar, yeni videolar, yeni fotoğraflar bulabilecekseniz. Blog okuma kültürüne sahip insanlar şöyle bir e-posta kaydını yapıp yazıları kaçırmasın 🙂  

Peki Neler bulabileceksiniz?  

Birkaç tüyo vereyim. Yeni kategoriler geliyor. Balkanlar, bağımlılık, goygoy vb birçok kategori. 
Gezmek isteyenlere öneriler, hayat üzerine notlar, okuduğum ve yararlı bulduğum kitaplardan kısaca bahsetmek gibi. İzlediğim filmlerden kesitler sunarken üzerine düşüncelerimi sunacağım.
    
Kendi videolarım, kendi fotoğraflarım, kendi yazılarımla yararlı bir kaynak yaratırken kendi içimde oluşan tatmin olma duygusuyla devam edeceğim. Daha iyisini yapabilirim diyerek düşünceler arasında kaybolmaktansa iyi veya kötü bir biçimde her gün devam edeceğim. Eksik veya hatalı kısımlar olabilir. Fikirlerinizi belirtmekten çekinmeyin. Yorum yapabilirsiniz, eleştirmekte özgürsünüz.  İçimizdeki Oblomov‘a bir dur deyip adım atalım? Çok yoğunum, çok! “Deniz Çakmak İle Yarından İtibaren Başlıyorum programı yarın yayında.